Skip to main content

Kontaktid


Contact us

General Contact Form

General Contact Form

Office in Vilnius

UAB Avesco Lithuania
Pirklių g. 6-101, Vilnius LT-02300

Tel. +370 52 603 242
Fax. +370 52 602 782
info.lt@avesco-cat.com

Office in Kaunas

UAB Avesco Lithuania
Ateities pl. 28A, Kaunas LT- 52181

Tel./Faks +370 37 454 220
Mobile +370 69 836 149
info.lt@avesco-cat.com

Office in Klaipeda

UAB Avesco Lithuania
Liepų g. 64, Klaipėda LT-92101

Tel./Faks +370 46 231 925
Mobile +370 65 519 182
info.lt@avesco-cat.com


Contact us

General Contact Form

General Contact Form

Tallinna filiaal

Saue peakontor

Avesco OÜ
Väljaotsa tn 1 
76506 Saue, Harjumaa 
Eesti

Tel. +372 679 9260 
Hooldusväljakutsed tel. +372 525 1142 
info.ee@avesco-cat.ee

Tartu filiaal

Avesco OÜ
Ringtee 35 
50105 Tartu 
Eesti

Tel. +372 512 6001 
Hooldusväljakutsed Lõuna-Eestisse
tel. +372 5860 2965 

info.ee@avesco-cat.ee


Otsekontaktid

CATERPILLAR TEHNIKA MÜÜK JA RENT

Põhja-Eesti müügijuht – Oliver Lõõnik
Tel. +372 511 0207
oliver.loonik@avesco-cat.com
Lõuna-Eesti müügijuht – Jaanus Uustalu
Tel. +372 512 6001
jaanus.uustalu@avesco-cat.com
Lääne-Eesti müügijuht - Ergo Pottsepp
Tel: +372 5347 6727
ergo.pottsepp@avesco-cat.com
Ida-Eesti müügijuht – Ain Sarv
Tel. +372 5915 1144
ain.sarv@avesco-cat.com

VARUOSADE MÜÜK

Varuosade müügispetsialist – Tõnu Liinat
Tel. +372 5750 3344
Varuosade müügispetsialist – Veiko Sibrits
Tel. +372 5860 8972
varuosad@avesco-cat.com

KASUTATUD RASKETEHNIKA OST JA MÜÜK
Müügijuht - Heiko Ojala
Tel: +372 5884 7882
heiko.ojala@avesco-cat.com

GENERAATORITE JA JÕUSEADMETE MÜÜK JA RENT

Müügiinsener – Kalle Koppel
Tel. +372 510 7018
kalle.koppel@avesco-cat.com

METSO PURUSTUS- JA SÕELUMISSEADMED

Metso tootejuht – Robin Aringo
Tel: +372 5858 0058
robin.aringo@avesco-cat.com

HOOLDUS– JA REMONDIOSAKOND, TOOTETUGI

Hooldusväljakutsed, remonditööde planeerija – Martin Kutsar
Tel. +372 525 1142
hooldus@avesco-cat.com

Võtke ühendust

General Contact Form

General Contact Form

Please select your country